פורטל קוסמטיקה ויופי

מהו תפקידה של הקוסמטיקה רפואית

קוסמטיקה רפואית

הקוסמטיקה הרפואית פרצה לתודעה של האנשים בשנות השמונים ומאז היא לא מפסיקה להשתכלל ולהיות מבוקשת אצל רבים מהאנשים שרוצים לשפר את הופעתם באופן יותר מהותי. קוסמטיקה רפואית לוקחת חלק חשוב באבחון של תופעות עור, טיפול ומניעה של כתמי שמש, מהווה קרש קפיצה אצל אוכלוסיית המתבגרים שסובלת מאקנה, עוזרת לאנשים שסובלים מפיגמנטציה ומהווה הבדל משמעותי בתוצאות הטיפול של קמטי ההזדקנות. כך שכיום היא חלק בלתי נפרד מחייהם  של רבים מהאנשים, ללא הבדל של גיל או מין.

כיצד זה עובד?

קוסמטיקה רפואית הינה תוצר לוואי של החומצה הגליקולית על העור, ברגע שהבינו את השפעות החומר על השכבה הפנימית של העור, לא ארך יותר מידי זמן ופותחו שלל של תכשירי קוסמטיקה ששיחקו עם המינונים של החומרים הפעילים השונים, זאת בשילוב של טכנולוגיה מתפתחת כגון ננו טכנולוגיה, והגענו במהרה למצב של היום בו לא חסרים מוצרים שמשרתים את הפן הרפואי של הקוסמטיקה. כך שאם פעם היו מקרים קוסמטיים שהצריכו טיפול של אחות מוסמכת, הרי שכיום ניתן למצוא קוסמטיקאיות שעוסקות באופן מושכל בהרבה מן המקרים הנ"ל.

כמה זמן לוקח התהליך?

קוסמטיקה רפואית מצריכה תהליך מבוקר ומדורג ואינה עוסקת בתהליכים קצרים. על מנת לראות תוצאות יש להצטייד בסבלנות, כיוון שמדובר בטיפול שמעמיק בבעיה ולא כיסוי של הבעיה בשכבת צבע כפי שניתן לעשות בקוסמטיקה רגילה. כמו כן יש לדעת שכל טיפול יימשך זמן שונה בין אדם לאדם שעוברים את אותו הטיפול, וגם יתגלו הבדלים  ברמת התוצאות. כך שיש להתאים כל טיפול באופן אישי ולפי הפרמטרים המשתנים.

כיצד רוחשים אמון?

טיפול קוסמטי רפואי מצריך את אמון הלקוח, כך שעל מנת לזכות בו יש להיות מסוגלים להעיד על הכשרה במרכז לימודים ברמה רפואית ובנוסף להראות מסמכים שמעידים עלסטאז'. כמו כן יש לשתף פעולה ולשלב פיקוח מקצועי רפאי צמוד על מנת שיוסר כל ספק ורמת הביטחון תגדל. טיפ נוסף ומאוד חשוב הוא לדבר בשפה של הלקוח, כלומר להסביר את התהליכים השונים ואת מהות החומרים הפעילים.

טיפולים נוספים

דילוג לתוכן