פורטל קוסמטיקה ויופי

הצרת היקפים ללא ניתוח

Body shaping

יותר ויותר אנשים סובלים מעודף משקל, כשמצד אחד "צרת רבים חצי נחמה" אבל מצד שני הסכנות הבריאותיות הטמונות במשקל גבוה מדי, כמו גם העובדה כי אנשים אלה סובלים מדימוי גוף נמוך ומתגובות שליליות מצד החברה, יוצרים ביקוש הולך וגובר לטיפולי הצרת היקפים. בכדי לבצע הצרת היקפים (גם ללא-ניתוח) ניתן לגשת לכל רופא מנתח מוסמך.

טיפולי הצרת היקפים ללא ניתוח הם, באופן טבעי, המבוקשים ביותר, שכן ניתוח – גם פשוט ובטוח – הוא תמיד הליך לא נעים שאף עלול ליצור טראומה לגוף (שכמובן מתאוששים ממנה, אולם מדובר בתהליך שעלול לקחת מספר ימים ואף מספר שבועות ובהחלט מותיר את חותמו בגוף).

הודות לטכנולוגיה המתפתחת כל העת בצעדי ענק, ולעובדה כי שוק טיפולי הצרת היקפים ללא ניתוח מגלגל סכומי עתק (המצדיקים השקעה בפיתוח מכשירים מתקדמים יותר ומשוכללים יותר), ניתן כיום ליהנות ממבחר טיפולים אפקטיביים ביותר בתחום הצרת היקפים, כמובן ללא ניתוח – וכל מי שחפצה נפשו בהצרת היקפים, או שכבר אין ברירה יותר והגיעו מים עד נפש, מוזמן לבחור לו את הטיפול שאליו הוא הכי מתחבר.

חשוב לדעת כי רוב הטיפולים המשיגים הצרת היקפים ללא ניתוח מתאימים יותר לבעלי עודף משקל קל עד בינוני, וכשמדובר בכמות שומן גדולה במיוחד האופציה העדיפה היא, בדרך כלל, ניתוח שאיבת שומן. אולם עבור רוב רובם של המבקשים הצרת היקפים, טיפולים באמצעות לייזר או אולטרא סאונד (כמו גם טיפולי הצרת היקפים אחרים) בהחלט עושים את העבודה ועוזרים לאדם להגיע לגוף מוצק וחטוב יותר ולמראה עור מתוח ואטרקטיבי.

ישנם מספר סוגים של מכשירים הממיסים שומן באמצעות לייזר, כשלכל אחד יתרונות וחסרונות משלו, ורצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע איזה מכשיר ישיג את התוצאות האופטימאליות בהתאם למקרה הספציפי וכמובן לא להסתפק בחוות דעת אחת אלא לכתת רגליים בין כמה מכונים המציעים הצרת היקפים עד שמגיעים למקום המתאים ביותר עבור צרכיכם.

הצרת היקפים באמצעות אולטרה סאונד מבוססת על גלים מדויקים מאוד וממוקדים במיוחד הממיסים שומן באזור שבו בוחרים לטפל. שיטה אחרת היא הצרת היקפים באמצעות גלי רדיו – שנכנסים לגוף דרך העור, מפיצים באזור המטופל חום שממיס את השומן המיותר, מסלק רעלים, ממריץ את זרימת הדם ומשדרג את חילוף החומרים.

אגב, נתון מעניין בקשר להצרת היקפים הוא שגם בימינו, עידן שבו התנהגותם של גברים רבים הופכת יותר ויותר דומה לזו של הנשים, עדיין יותר נשים פונות לטיפולי הצרת היקפים מאשר גברים – וזאת על אף שעל-פי כל הסטטיסטיקות ישנם יותר גברים בעלי עודף משקל, או כאלה המוגדרים כסובלים מ"השמנה" או "השמנת יתר". כנראה שנשים עדיין זקוקות יותר מגברים למראה מושך על-מנת לפתח דימוי עצמי גבוה יותר, אם כי סביר להניח שגם מגמה זו תשתנה, ובעתיד נראה יותר ויותר גברים המתגאים כי עברו טיפול הצרת היקפים – וכמובן מציגים לראווה את הגוף לאחר השינוי הדרמטי.

טיפולים נוספים

דיאטה

דיאטה

דיאטה זוהי אחת השיטות הנפוצות ביותר להרזיה בטוחה. אולם, יש

דילוג לתוכן