פורטל קוסמטיקה ויופי

הגדלת חזה

גדלת חזה זהו טיפול קוסמטי המבוצע על ידי ניתוח פלסטי. לאחרונה, חלה גדילה משמעותית במספר הנשים המעוניינות לעשות הגדלת חזה מאחר שתחום זה הפך לנגיש לקהל נרחב של אנשים ועלותו אינה חורגת מתחום הסביר.

בדרך כלל עושים הגדלת חזה לאחר גיל העשרים (הסיבה היא שעד גיל 20 החזה עדיין ממשיך לגדול). בניתוח להגדלת חזה, בדרך כלל עושים חתך מתחת לחזה (זהו מקום בלתי נראה כאשר גם אם תוותר צלקת היא לא תהיה נראית לעין) או שמכניסים מפנים לבית השחי (דרך חתך שעושים ליד בית השחי) או דרך הפטמה (על ידי חתך שעושים מסביב לפטמה) ומכניסים שתל אל פנים השד (כאשר ניתן לבחור אם לשים את השתל על השריר או מתחת לשריר. נהוג לחשוב שעל השריר יותר טוב מאחר שניתן להניק בקלות למרות שבצורה זו החוויה כואבת יותר).

לצורך הגדלת חזה בצורה יעילה ובריאה פיתחו מספר רב של שתלים שונים. קיים שתל הסיליקון אשר מצופה בשכבת סיליקון ובתוכו תמיסת מלח נוזלית. יש לציין כי בארצות הברית, זהו סוג השתל היחיד שמשתמשים בו לצורך הגדלת חזה. סוג נוסף של שתל להגדלת חזה הוא שתל ג'ל כאשר בדומה לקודמו הוא עטוף בסיליקון ובתוכו ניתן למצוא ג'ל סיליקוני.

שתל מסוג זה פופולארי במיוחד בניתוחים להגדלת חזה ולפי הסטטיסטיקה בתשעים אחוז מכלל הגדלות החזה משתמשים בשתל מהסוג הזה. השתלים להגדלת חזה מאופיינים גם לפי צורתם.

כך, ישנם שתלים אנטומיים אשר נראים בצורת אגס ויש גם שתלים גבוהים (השתל הינו גבוה וצר) ונמוכים (השתל הינו נמוך ונרחב). כיום ניתן לבחור איזה סוג שתלים רוצים בהגדלת חוזה, איזה עובי, איזו צמיגות ועוד. יש להיוועץ עם רופא מוסמך לפני הבחירה מאחר שישנם שתלים שיש צורך להחליף אותם כל כמה שנים בהגדלת החזה.

טיפולים נוספים

דילוג לתוכן