פורטל קוסמטיקה ויופי

איך לבחור מנתח אף

איך לבחור מנתח אף

לאחר שנים בהן אתם חיים בשלווה מדומה עם מבנה אפכם, החלטתם – לא עוד. ניתוח אף נחשב לאחד הניתוחים האסתטיים הפופולריים ביותר בעולם, ואף תופס את המקום הראשון בישראל, מבוצע אף במספרים גדולים יותר לעומת ניתוח הגדלת חזה. על אף שהניתוח נחשב לפופולרי במיוחד, אין להקל בחשיבות ההכנות אליו, ובפרט – בחירת מנתח פלסטי איכותי ובעל ניסיון רב בניתוחים מסוג זה.

בחירת מנתח אף מומלץ, וזה אשר ישאיר אתכם מרוצים עם מבנה אפכם החדש, אינה משימה קלה, ויש לערוך מספר בדיקות טרם בחירתכם הסופית. במאמר זה נסייע לכם על ידי מתן תשומת לבכם למספר שאלות ובירורים שעליכם לערוך על מנת להגיע לידי בחירת המנתח המומלץ ביותר. בעוד חשוב לשים לב לכלל הטיפים המצויים בהמשך, כבר נאמר לכם שההמלצה הטובה והאובייקטיבית ביותר בה תוכלו לבחור היא להתייעץ עם מכרים בני משפחה חברים אשר עברו את ההליך ויכולים להמליץ על מנתח ספציפי.

אם כן, מספר נקודות אליהן חשוב לשים לב:

פגישת ייעוץ: מומלץ מאוד לקבוע פגישת ייעוץ במרפאה הפוטנציאלית ו"להרגיש" את האווירה בה (מידת ניקיון, אדיבות, צפיפות). מומלץ כמובן לשבת אחד על אחד עם הרופא המנתח ולהבין אחד את השני טרם הניתוח, מאוד מומלץ לתאם ציפיות גם באשר לתוצאת ההליך.

אספו מידע ברשת אודות המנתח: אמנם רמת האמינות ברשת אינה ידועה במלואה, אך כמובן אין לוותר על אופציה זו. שוטטו ברשת באתרים מומלצים בנושאי רפואה ורפואה פלסטית בפרט ונסו לדלות מידע אודות המנתח הפוטנציאלי שלכם. לבטח תוכלו לקרוא ביקורות וכן המלצות שונות אודותיו.

אל תתפתו למחירים זולים במיוחד: בעוד הנכם לבטח מנסים לצמצם את העלויות של הניתוח, היזהרו! אל תתפתו למחירים זולים עד כדי חשד, שכן הנכם עלולים לשלם מחיר כבד באם תבחרו במנתח שאינו בעל מלוא הניסיון הנדרש לביצוע ההליך על צדו הטוב ביותר.

מצד שני, אין היקר בהכרח עדיף: בהמשך לנקודה האחרונה, חשוב גם לדעת כי אין בהכרח לבחור אך ורק במנתח פלסטי הנמצא בטופ ובהתאם לכך גם מחיריו גבוהים בהרבה מן הממוצע בשוק. ניתן לבחור גם מנתח אף אשר נמצא בטווח האמצעי של המחירים, ורק באם הינו בעל ניסיון של לפחות מספר שנים בביצוע ההליך.

חשוב מאוד להדגיש כי אמנם לבחירת מנתח אף מעולה ובעל ניסיון אחריות רבה, אין הוא אחראי להכנה שעליכם לערוך טרם הניתוח וכן לתקופת ההחלמה שלאחריו. הכרחי להישמע להוראות ההכנה לניתוח ולא להתאפר, להגיע עם פנים נקיות ולעבור את הבדיקות ההכרחיות. בנוסף, חשוב מאוד להקפיד למלא אחר הוראות ההחלמה המתקבלות מצד הרופא המנתח, וכלל לא לזלזל בהן.

יש להימנע מתזוזה באופן גורף בימים הראשונים שלאחר הניתוח, וזאת על מנת למנוע כל סיכוי לפגיעה באף אשר עלולה להשפיע על מבנהו במהלך משך ההחלמה הראשוני. אם כן, בכוח הנקודות שלהלן היכולת להשפיע על בחירת מנתח האף שעתיד לשנות את מבנה פניכם והרגשתכם הכללית. אל תזלזלו בתקופה זו, ולבטח – אל תתביישו לשאול כל שאלה, עד אשר תגיעו למסקנה הנכספת כי מצאתם את הרופא המתאים לכם ביותר.

טיפולים נוספים

דיאטה

דיאטה

דיאטה זוהי אחת השיטות הנפוצות ביותר להרזיה בטוחה. אולם, יש

דילוג לתוכן